Výrobá ponožek

O nás

Vítejte

Historie společnosti ZAPO HP,s.r.o. společnosti začíná v roce 1992, kdy jsme se rozhodli pro výrobu ponožkového jako malý rodinný podnik a pokračovat tak v tradici v našem rodišti zakořeněné.

Z počáteční výroby na dvouválcových strojích, jejichž technické možnosti jsou omezené jsme postupem času přešli na elektronické stroje od špičkového výrobce pletacích strojů SanGiacomo. Nyní disponujeme moderní a propracovanou technologii umožňující flexibilně reagovat na potřeby zákazníků. Přímo v naší společnosti zajišťujeme vývoj a konstrukci celé ponožky dle požadavků jak individuálních zákazníků či požadavků trhu.

Stejně důležité pro kvalitní výrobu je jak kvalitní strojový park, tak i kvalitní materiály. Používáme příze vysoké kvality z Itálie, Německa, Španělska, Polska, Thajska a Turecka. Jedná se o materiály s vysokou stálobarevností, pružnosti a vysokou životností. Současně můžeme našim odběratelům nabídnout výrobu z funkčních vláken nejnovější generace.

Naše výrobky můžeme nabídnout přímým obchodníkům, velkoobchodům, ale i jednotlivým oděvním společnostem. Současně můžeme vyrábět pro jednotlivé spolky a firmy v rámci jejich prezentace.

 

Vize

Vždy se zákazníkem jednáme individuálně a snažíme se vyjít vstříc jeho požadavkům a potřebám. Kvalita a spokojený zákazník je náš prvořadý cíl. Jak rádi říkáme…výroba ponožek není povolání ale poslání.

Tým ZAPO HP,s.r.o. .

Kontakt

Vladislav 281,
675 01 Vladislav
+420 568 888 251
info@zapo-hp.cz
Výrobna

Vladislav 281,
675 01 Vladislav

Výrobna

Vladislav 281,
675 01 Vladislav