Jak to začalo?

Historie společnosti ZAPO HP,s.r.o. společnosti začíná v roce 1992, kdy jsme se rozhodli pro výrobu ponožek, jako malý rodinný podnik a pokračovat tak v tradici v našem rodišti zakořeněné...
Copyright @ZapoHP

Jak to děláme?

Z počáteční výroby na dvouválcových strojích, jejichž technické možnosti jsou omezené jsme postupem času přešli na elektronické stroje od špičkového výrobce pletacích strojů SanGiacomo.

Nyní disponujeme moderní a propracovanou technologii umožňující flexibilně reagovat na potřeby zákazníků. Přímo v naší společnosti zajišťujeme vývoj a konstrukci celé ponožky dle požadavků jak individuálních zákazníků či požadavků trhu.
 Stejně důležité pro kvalitní výrobu je jak kvalitní strojový park, tak i kvalitní materiály.Používáme příze vysoké kvality z Itálie, Německa, Španělska, Polska, Thajska a Turecka. Jedná se o materiály s vysokou stálobarevností, pružnosti a vysokou životností. Současně můžeme našim odběratelům nabídnout výrobu z funkčních vláken nejnovější generace.

Naše výrobky můžeme nabídnout přímým obchodníkům, velkoobchodům, ale i jednotlivým oděvním společnostem. Současně můžeme vyrábět pro jednotlivé spolky a firmy v rámci jejich prezentace.

Moderní
technologie

Pečlivá kontrola
kvality

Šetrné zacházení s odpadem

Kvalitní 
materiál

Nechte si udělat zkušební návrh

Kontaktuj nás

Ozvi se nám!

Vladislav 281, 
Vladislav 675 01
Po-Pa: 7:00 - 17:00

Napiš nám!