Ponožky na zakázku

Přesvědčte se na vlastní nohy, proč ostatní dávají přednost naší výrobě!
Zastupujete firmu, školu, nebo například sportovní klub? Objednejte si u nás unikátní ponožky a odlište se tak od ostatních! Vyrábíme na zakázku veselé ponožky, firemní ponožky, klubové ponožky, kompresní ponožky, reklamní ponožky a i zdravotní ponožky pro vaši spokojenost.

Naši klienti

Nugget
meatfly
footshop
bewooden
bastard

Co děláme

Zakázková výroba ponožek

Na zakázku vyrabíme všechny druhy ponožek. Klasické ponožky, kotníkové ponožky, komperesní ponožky. Spolu s našimi klienty připravujeme jedinečné vzory, které vystihnou vaše podníkaní a podpoří týmovou morálku.

Sportovní ponožky

Podpořte týmovou morálku unikátním designem. Vyrábíme sportovní ponožky z těch nejlepších materiálů. Za pomocí moderních technologií a nejlepšího materiálu vytváříme unikátní a funkční doplněk pro váš tým.

Reklamní ponožky

Hledáte spolehlivého partnera na výrobu kvalitních ponožek, které podpoří vaší značku a image firmy? Společně navrhneme design, který nejen podtrhne vaše kvality, ale potěší partnery svou kvalitou.

Ponožky s vlastním motivem

Díky tomu, že jsme rodinná firma, můžeme s našimi klienty jednat na přímo bez zbytečného protahování. Rychlost dodaní a kvalita provedení podtrhuje jedinečný design, který vám připravíme na míru

Jak pracujeme

Začátek spolupráce

Abychom mohli navrhnout vzor a materiál přímo pro vás, zeptáme se na několik otázek, ze kterých se bude odvíjet naše spolupráce.

Návrh vzoru

Zašleme vám ke schválení návrh designu. Jsem flexibilní a dáme na vaše přání, které skloubíme s našimi zkušenostmi. 

Tvorba první ponožky

Po schválení vzoru se dáme do výroby prvního prototypu, který budete mít možnost ohodnotit a případně nám sdělit připomínky.

Výroba setu

Teď už máme vše schválené a nic nám nebraní se pustit do výroby vašich vysněných ponožek.

Odesíláme

Jakmile bude série připravená přidáme k ponožkám etiketu a posíláme ponožky do světa.

Kontaktuj nás

Ozvi se nám!

Vladislav 281, 
Vladislav 675 01
Po-Pa: 7:00 - 17:00

Napiš nám!

magic-wandstar-emptybriefcasecheckmark-circlelayers